Fabelachtige woning, gelegen in een luxe resort op slechts 10 km van de prachtige stad Volterra. Dit complex vindt zijn oorsprong in de Middeleeuwen toen het een kasteel was, dankzij een vakkundige renovatie en het gebruik van hoogwaardige materialen is dit dorp omgetoverd tot een luxueus resort dat verschillende diensten aanbiedt zoals een restaurant, de kapel, het boetiekhotel, het zwembad en 18 privéwoningen (het restaurant en het hotel zijn nog niet in bedrijf). Bereikbaar via een landweggetje van 2,5 km.
Strategisch gelegen ten opzichte van beroemde plaatsen in Toscane zoals San Gimignano (22 km); Firenze (74 km); Siena (51 km); Lucca (103km); De internationale luchthaven van Pisa (74 km) en de kust zijn met de auto in slechts een uur te bereiken.
Elke residentie in het dorp beschikt over een eigen tuin, parkeerplaats en het gebruik (niet in eigendom) van het prachtige overloopzwembad van 10 x 20 m met een adembenemend uitzicht op Volterra en het omliggende platteland.
De te koop staande unit is een halfvrijstaand huis van ongeveer 165 m2 en omvat: woonkamer met open haard met authentieke gewelven, het eetgedeelte met gewelfde plafonds, bijkeuken. Via een interne trap bereik je de eerste verdieping, met hoge lichte plafonds in balken en spanten, waar zich een tweepersoonsslaapkamer met eigen badkamer, een andere grote tweepersoonsslaapkamer, een badkamer en een mooie vide met stenen trap bevinden. De residentie beschikt over een eigen tuin van 200 m2 voor het huis en nog eens 130 m2 los van het huis.
Alle nutsvoorzieningen zijn volledig functioneel met gemeentelijk water en vloerverwarming met LPG. Het kan perfect als vakantiehuis of hoofdverblijfplaats gebuikt worden. Het is tevens vlot verhuurbaar dankzij de perfecte ligging, tussen twee van belangrijkste kunststeden in Toscane, en de diensten die door het dorp zelf worden aangeboden.
Een oase van rust met panoramisch uitzicht.